کاربرد کربن اکتیو در تولید فیلتر هوا

کاربرد کربن اکتیو در تولید فیلتر هوا

فیلترهای هوای کابین

جاکوبی، کربن فعال را به تولیدکنندگان فیلترهای هوای کابین عرضه می کند. این فیلترها در خودروها یافت می شوند و برای تمیز کردن هوایی که از خارج به داخل خودرو راه می یابد ،مورد استفاده قرار می گیرند. کربن های فعال با کیفیت بالا با از بین بردن بوهای ناخواسته و سایر مواد مضر دیگر ، که می توانند فشار بر ریه ها ایجاد کنند ، به تصفیه هوا کمک می کند.

محصولات کربنی ما می تواند به تولیدکنندگان کمک کند تا الزامات دقیق کیفیت هوای کابین را رعایت کنند. ما سابقه طولانی در کار با تامین کنندگان فیلتر هوای کابین داریم و کارشناسان کربن ما، این بخش را به خوبی می شناسند . به این معنی که ما می توانیم بهترین کربن را برای نیازهای شما معرفی و همچنین برای نحوه تامین آن ،شما را راهنمایی کنیم.

فیلترهای هوای کابین بخشی از سیستم تهویه خودرو هستند که در قسمت هوای بیرون برای قسمت سرنشینان ، جلوی سیستم تهویه مطبوع قرار می گیرند. به طور معمول ، خودروها دارای یک فیلتر (غیر بافته) با لایه کربن فعال هستند. از آن برای تمیز کردن هوا ، که مستقیماً از بیرون مکیده می شود و سپس با تهویه مطبوع به داخل خودرو منتقل می شود، استفاده می شود. از کربن های ما می توان برای کمک به فیلتر برای حذف ناخالصی های مختلف، از بوی نامطبوع گرفته تا گازهایی که می توانند ریه ها را تحریک کنند استفاده کرد.

 

ویژگی ها :

    دارایعملکرد عالی در ظرفیت N-Butane است.

    ترکیبات آلی را در غلظت های پایین حذف می کند.

    کمک تست ISO 11155-2 برای n-Butane ، SO2 ، NH3 و Aldehydeاست.

    گازهای خاصی از جمله SO2 و ازن را کنترل می کند.

    سطح فعالیت و ظرفیت جذب بالا دارد.